Fotograf-Slubny-Lubuskie

Michał Mazur

Fotograf

Hejo hej !

Tak króciutko to jestem Michał który, Waszą miłość rozumie przez pryzmat miłości która, trwa do najcudowniejszej, najpiękniejszej i w ogóle naj naj kobiety na świecie czyli mojej żony Weroniki.

Nie chcę być fotografem który, zrobi Wam piękne zdjęcia jak z okładki który, powie Wam jak się ustawić żeby zdjęcie wyszło „epickie”.

Chcę być tym który, stojąc gdzieś nieopodal uchwyci Waszą miłość taka jaka jest bo, to ona jest najpiękniejsza. Chciałbym żebyście wiedzieli, że  zajmuje się fotografią wszystkiego co piękne w Was i wokół Was w tym dniu. Tego jak Ty  moja droga  cudownie wyglądasz na przygotowaniach, jak Ty przyszły mężu udajesz że masz absolutnie wszystko pod kontrolą gdy, w tym momencie jedyne co byś chciał to tak naprawdę trzymać za rękę Miłość której, za kilka chwil powiesz sakramentalne TAK. Chciałbym być przy Waszym pierwszym spojrzeniu na siebie (tak zwanym first look’iem)  by, uwiecznić Wasze mokre oczy. Chciałbym być tym fotografem który,  podczas Waszego wejścia do kościoła/usc sfotografuje oprócz Was radość i zachwyt  gości na Wasz widok. Chcę fotografować radość Waszych serduch gdy, mówicie sobie wieczne (bardzo w to wierze) TAK, a następnie chcę być jak ninja który, już niewidoczny na sali będzie uwieczniał Wasz nieposkromiony temperament do zabawy ze wszystkim bez których, nie wyobrażaliście sobie spędzić tej nocy.

Nie chcę być tym który, chwytając to wszystko będzie dbał o to  czy macie perfekcyjnie prostą suknie lub butonierkę na miejscu gdyż, nie jestem ani dietetykiem ani stylista ani kimś tam jeszcze, jestem fotografem Waszej miłości. Zamiast pięknych zdjęć którymi, zachwycać będziecie się zaledwie chwile chcę oddać Wam zdjęcia miłości którą. w tym dniu ofiarowaliście sobie nawzajem  która, tak jak ja z żoną ofiarujemy sobie dzień w dzień bo, tylko dzięki temu te zdjęcia będą na zawsze dla Was NAJPIĘKNIEJSZE.

A jeżeli jeszcze Wam mało to jestem maniakiem książek fantasy im więcej magi smoków i wojowników tym lepiej ! :) Aha no i jeśli zauważysz ze mam „dwie rożne skarpetki” to uwierz mi to jedna para ! Podejdź zapytaj a wytłumaczę dlaczego !! :)

fotografia-Fotograf-Slubny-Lubuskie-